اینجا سرای ابریشم واقع در بازار؛ هم اکنون در جشنواره خرید خبر ساز به سر میبریم !

شرکت در قرعه کشی صندوق پر از پول به ارزش یک میلیارد ریال

شما می توانید با هر خریدی از سرای ابریشم وارد قرعه کشی جایزه یک میلیاردی سرای ابریشم شوید. تنها کافیست پس از خرید به قسمت اطلاعات مجموعه واقع در طبقه همکف مراجعه و پس از ثبت فاکتور، کارت باشگاه مشتریان را دریافت نمایید.

برگشت رایگان به منزل با اسنپ

در صورت خرید بالاتر از یک میلیون تومان می توانید پس از خرید به صورت رایگان به منزل برگردید. در نظر داشته باشید در صورتیکه از کاربران اسنپ هستید می توانید کارت تخفیف اسنپ به ارزش ۱۵ هزار تومان را جهت برگشت به منزل از قسمت اطلاعات دریافت نمایید.

حمل رایگان فرش تا درب واحد

واحد ترابری سرای ابریشم به صورت اختصاصی فرش خریداری شده شما را تا درب واحد شما ارسال می کند. لازم به ذکر است حمل فرش بالاتر از ۶ متر به صورت رایگان انجام می شود.

تعویض فرش دست دوم با نو

در این طرح شما می توانید فرش دست دوم و ماشینی خود را به سرای ابریشم بفروشید و معادل رقم خریداری شده در مجموعه فرش نو خریداری نمایید. همکاران ما در قسمت خرید فرش دست دوم با مراجعه به منزل شما فرش ماشینی شما را ارزیابی و در قبال آن به شما بن خرید می دهند که قابل استفاده در کلیه فروشگاه های سرای ابریشم می باشد.

شرکت در فرشنبه بازار

در صورتیکه از شنبه تا چهارشنبه خریدی انجام داده اید می توانید با مراجعه به کانتر طبقه اول شانس خود را برای برنده شدن لوازم خانگی امتحان کنید. تنها کافیست شماره موبایل خود را وارد نمایید و در لحظه جایزه شما اعلام خواهد شد.